Kontakt oss

Hvis du har noen spørsmål, ta gjerne kontakt med oss.



Blatt Gruppen AS
Blakervegen 109
1920 Sørumsand



Ta gjerne direkte kontakt med en av våre ansatte, vi hjelper deg gjerne

Fredrik Dahl Blatt Gruppen
Fredrik Dahl
Daglig leder
fredrik@blatt.no
+47 63 82 50 76

Ove Syslak Blatt Gruppen
Ove Syslak
Seniorrådgiver
ove@blatt.no
+47 63 82 50 80

Kathrine Liabø Blatt Gruppen
Kathrine Liabø
Grafisk designer
kathrinel@blatt.no
+47 63 82 50 78

Laura Jensen Blatt Gruppen
Laura Robert-Jensen
Grafisk designer
laura@blatt.no
+47 63 82 50 77

Camilla Hagane Blatt Gruppen
Camilla Hagane
Produksjons- og lagersjef
camilla@blatt.no
+47 63 82 50 73

Jo Sindre H. Kvevli Blatt Gruppen
Jo Sindre H. Kvevli
Lagermedarbeider
post@blatt.no
+47 63 82 50 72

Irene Syslak Blatt Gruppen
Irene Syslak
Regnskap/Høgda Eiendom
irene@blatt.no
+47 63 82 50 85